ALDEWIR ® Koncentrat środka myjąco - dezynfekującego na bazie aldehydu glutarowego


Rozmiar: 9089 bajtów

ALDEWIR służy do dezynfekcji i mycia narzędzi, sprzętu medycznego oraz powierzchni pomieszczeń, mebli, urządzeń medycznych z metalu, szkła i porcelany,tworzyw sztucznych i gumy. Stosuje się w placówkach służby zdrowia hotelach, sanatoriach, sanitariatach oraz wszędzie tam, gdzie narzucone są wysokie reżimy sanitarne. Nie koroduje metali i nie niszczy dezynfekowanych powierzchni. Działa bakteriobójczo, prątkobójczo i grzybobójczo, inaktywuje wirusy (w tym HIV). Preparat jest wysoce wydajnym i wygodnym w użyciu koncentratem. Do każdego opakowania dodawana jest miarka która ułatwia sporządzanie stosownych do potrzeb roztworów użytkowych.

 
Opakowanie jednostkowe: butelka z tworzywa a' 500 ml.
Opakowanie zbiorcze: karton po 20 szt.
Termin ważności: 2 lat.


SEPTYL AMYCO® Koncentrat środka myjąco - dezynfekującego na bazie pochodnych fenoli


Rozmiar: 9089 bajtów

Służy do dezynfekcji ogólnej pomieszczeń i przedmiotów. Zalecany jest szczególnie przy występowaniu prątków gruźlicy. Używany w placówkach służby zdrowia, hotelach, sanatoriach oraz wszędzie tam, gdzie narzucone są wysokie reżimy sanitarne. Działa skutecznie przeciw bakteriom Gram+ i Gram- łącznie z Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureus oraz prątkom gruźlicy. Roztwory robocze przygotowuje się dodając do wody wodociągowej odpowiednią objętość koncentratu, odmierzoną za pomocą dołączonej miarki. Wyprodukowany na bazie preparatów Preventol firmy Bayer AG Niemcy.

 
Opakowanie jednostkowe: butelka z tworzywa a' 1 kg.
Opakowanie zbiorcze: karton po 10 szt.
Termin ważności: 2 lat.


SEPTAMIN"® Alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni


Rozmiar: 9089 bajtów

Służy do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, solariach, salonach tatuażu, sanatoriach, biurach (np. słuchawka telefoniczna), szpitalach i przychodniach gdzie wymagana jest dezynfekcja bez wskazań medycznych oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna dezynfekcja higieniczna. Preparat działa bakteriobójczo i grzybobójczo. Spełnia wymagania norm PN-EN 1040:2006, PN-EN 1275:2006, PN-EN 13697:2002/Ap1:2003 (faza 2 etap 2). Służy do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów w zakładach fryzjerskich, kosmetycznych, solariach, sanatoriach, biurach (np. słuchawka telefoniczna), szpitalach i przychodniach gdzie wymagana jest dezynfekcja bez wskazań medycznych oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna dezynfekcja higieniczna. Dezynfekowane powierzchnie takie jak blaty, przy dezynfekcji ograniczyć do około 2 m2

 
Opakowanie jednostkowe: butelka z tworzywa a' 500 ml.
Opakowanie zbiorcze: karton po 20 szt.
Termin ważności: 36 m-cy.